Gildia NightAngel

Opis forum

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-05-11 11:49:08

Mahareth666

Gość

Regulamin

Ten wątek zostawię dla szefa ;-)

 

#2 2009-05-13 19:33:30

Slajake

Administrator

status a co to? xD
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 49

Re: Regulamin

Może zacznę od czegoś milszego jak Rangi. Jak wiecie mamy rodzajów 8 rang i opiszę co na jaką range trzeba zrobić :)

Lider-raczej nie możliwa do zdobycia chyba wiadomo czemu ^^

Archangel-tu wyłącznie zaufane mi osoby które wykazały się bardzo mocno dla gildii takie jak: xXXSlonkoXXx która kupiła SM na pierścień zastępstwa :) itp..

Serafin-exp 10%+ lub zasługi dla gildi

[color=blue]Cherubi
-przynajmniej 5%+ wpłaconego expa

Throni-przynajmniej 1%+ wpłaconego expa

Angel-otrzymuje ją każdy członek gildii bez żadnych wymagań ;)

Członek- trzeba dojść do gildii i od razu awansuje na :gora:


a teraz taki mały prowizoryczny regulaminek :)
1. Zakaz używania wulgaryzmów na czacie  (kara za 1 wulgaryzm 80k expa na gildie wpłacane natychmiastowo). Wszelkie problemy gracz vs gracz rozwiązujcie na szepcie a nie czacie gildii.
2. Obowiązek zalogowania się na forum... ale jak to ktoś czyta to już chyba konto ma.
3. Jeżeli wyjeżdżacie gdzieś na tydzień lub więcej napiszcie to mi lub któremuś z Archangelów. Gdyby nikogo nie było to prywatna wiadomość na forum i już :)
4. O pomoc na lvl konia lub boja nie prosimy w pierwszych 3 dniach bycia w Gildii i musi być przynajmniej 1 składka wpłacona.
5. Nie ksujemy nikomu z członków gildi i nigdzie, nie chodzimy na chama do kowala dt z żadnym z królestw.
6. Jeżeli masz jakąś sprawę nie zaczynaj rozmowy od "e" lub "ej", przywitaj się i dopiero wtedy opisz problem. Gdy nie jest to jakieś wstydliwa rozmowa czy coś w tym stylu to używajcie czatu gildii tak jest wygodniej z góry dzieki.
7. Odwołania od wszelkich decyzji Lidera bądź Zastępców będzie przyjmowana jedynie na tym forum w postaci pw lub w grze na szepcie bezpośrednio do mnie. I jeżeli robię coś źle to nie bójcie się mi zwrócić uwagi też popełniam błędy, a za rady i sugestie na pewno nie będę karał.
11. Postęp w rozwoju postaci, brak wbicia lvl przez okres 7dni będzie karany.(chyba że patrz pkt 3)
12. Co do wojen to będę robił gdy będzie 10osob+ online. 99%wojen odbywa się na ch3.
Mam nadzieję że będziecie się stosować. Ten regulamin dotyczy wszystkich bez wyjątku nawet mnie.
Zasady będą aktualizowane. wszelkie sugestie zgłaszać przez pw lub szept.

Ostatnio edytowany przez Slajake (2009-05-13 19:55:52)


prywatne sprawy to prywatne, gildyjne to gildyjne jednego z drugim nie mieszam tak lepiej dla wszystkich

_______________________________________________________________________________________

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samurajowie.pun.pl www.rzeczpospolita.pun.pl www.playmoviefree.pun.pl www.extremefighters.pun.pl www.pes-scena.pun.pl